Tenisové kempy
Turecko 5.10.-15.10.2017

IX. Tenisový kemp v Turecku (5.10.-15.10.2017)

je již minulostí, nicméně krátké ohlédnutí a zhodnocení si určitě zaslouží. Celá výprava odlétala  po obědě z vídeňského letiště přímým letem do Antalye tentokráte s leteckou společností SUN EXPRES. Ty doby, kdy jsme v letadle něco i pojedli, tak ty jsou již v nenávratnu a tak nezbylo než si dát malý drink, nejlépe samozřejmě už před letem. To doprovod. Turecký partner Ismail i majitel hotelu Lonicera Resort (v tom jsme byli poprvé, dříve ve Word) nám vytvořili takové cenové podmínky, že jsme tentokráte mohli být v Turecku 10 nocí, celých a plných 9 dnů. Přiletěli jsme po dvou letech a zírali, co všechno se zde postavilo a vybudovalo. Neuvěřitelné! Z těchto 9 dnů pouze dva dny bylo pod mrakem jeden den zapršelo odpoledne a tak jsme si udělali volno.Další dny jako obvykle v tuto dobu slunečně s teplotou 26-28 stupňů a s teplotou vody rovněž kolem 25. tak to v tomto období v Turecku prostě je!

turecko_ab

Celý článek...
 
Tenisový kemp TURECKO

TENISOVÝ KEMP Č. 10, OPĚT V TURECKU !

Je připraven, více informací je v letáčku, opět skvělý hotel Lonicera WORLD, pro fajnšmekry Lonicera Spa Resort. Počasí jako vždy zaručené, voda 27 °C, vzduch 30 ve stínu. 10 nocí, přímé lety z Vídně a zpět, ceny letenek momentálně velmi příznivé, postupně budou stoupat. Kurty pro všechny ZDARMA !!!

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP / 9.6.-18.6.2017

Vážení přátelé,

vrátili jsme se z kempu pro registrované hráče z Chorvatska a všichni účastníci byli tak nadšení, že jsme se rozhodli uspořádat kemp pro neregistrované hráče, amatéry.       Nejlépe menší skupinky, dvojice atd.

S pozdravem

Josef kramoliš

předseda klubu

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP - JARO 2017

IX. tenisový kemp – tentokráte v Chorvatsku

Od 19.4. proběhl v pořadí již 9. tenisový kemp TK Radegast Rožnov a cestovní kanceláře Jokratour. Tentokráte v Chorvatsku a to zejména vzhledem k plánované délce i dopravní dostupnosti a s tím spojené i nižší finanční náročnosti.

foto_kemp_a

 

 

 

tenisov_kemp

Celý článek...
 
VIII. tenisový kemp v TURECKU
VIII. tenisový kemp v Turecku - opět paráda

turecko_7.10_web

7. října mnozí již nemohli dospat, rodiče balili ještě kufry, fóliovali, na nic nezapomnět. V 8:40 sraz na letišti v Mošnově, rozdělit míče do zavazadel a hurá k odbavení. Váhovým limitem prošli všichni, nakonec letadlo bylo téměř celé naše. Nezbytná bezpečnostní prohlídka opravdu pořádná, ono když za den odlétají v říjnu 2 letadla z Mošnova, tak se aktivita vyvinout musí. Pípají i ti co, absolutně nic nemají ani v kapse ani nikde jinde, boty dolů atd. Ale po pasové kontrole začíná pro některé rodiče 1. trénink v baru na hotelový All inclusiv, dva panáčky před odletem nikoho z dospělých nezabijí. Letadlo čekalo již od večera a tak odlétáme dokonce o 15 minut dříve.

Celý článek...
 
VIII. tenisové soustředění TURECKO 7.10.-17.10.2015

VIII. TENISOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ
* Kvalitní tenisová i kondiční příprava, relax po sezóně
* Odlet z Ostravy nebo Brna, přílet do Vídně
* Tentokráte 10 nocí !
* Nižší ceny oproti loňsku !
07.10. - 17.10.2015
lonicera_-_budova

HOTEL LONICERA WORLD****
http://www.lonicera.com.tr/ ALL INCLUSIVE

Celý článek...
 
VII. tenisové kemp TURECKO - jaro 2015

VII. TENISOVÝ KEMP v TURECKU


kastalia_5

POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ!

Kvalitní tenisová předsezónní příprava
Letecky z Vídně! Jen 6 dnů ze školy!

10.04. - 19.04. 2015 (9 nocí)

HOTEL CLUB KASTALIA****

ALL INCLUSIVE

www.clubkastalia.com.tr

Celý článek...
 
VI. tenisový kemp 2014 v TURECKU
6. tenisový kemp 2014 v TURECKU byl úžasný
lonicera_-_budova

Ve dnech 8.10. - 18.10 uspořádal tenisový klub Radegast ve spolupráci s cestovní kanceláří Jokratour v pořadí již 6.tenisový v Turecku. Celkem 59 účastníků se po náročné sezóně těšilo do sluníčka, kterého letos u nás popravdě moc nebylo. Děti se nemohly dočkat již tradičních společných radovánek na tobogánech, nádherného moře na skvělé pláži i společných kondičních tréninků a her. A také samozřejmě přípravy na tenisových dvorcích. No a rodiče relaxu a konečně i oddechu po sezóně plné nervů na turnajích.

Celý článek...
 
Již 6. tenisové soustředění v TURECKU
Již 6. turecké tenisové soustředění!!
8.10.-18.10.2014
lonicera_-_budova

Nechci předbíhat, ale těch 5 předchozích soustředění v Turecku mělo dle mého názoru vždy výbornou úroveň, organizaci tréninků i vůbec nasazení dětí - prostě skvělé. Díval jsem se na předpověď, těch loňských 9 dní bez mráčku letos nezažijeme, ale ani se v tom nedalo pořádně trénovat. Voda bude 27, písečná pláž, jsem zvědavý, kdo letos se odváží na padák nebo na banány. Půjdeme na delfíny a lachtany, to je jasné, to se musí vidět.

Celý článek...
 
ITÁLIE - KEMP 5.8.-14.8.2014
I T Á L I E
V. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

TENISOVÝCH BENJAMÍNKŮ
kemp CESENATICO 2

Termín :  5. 8. - 14. 8. 2014
Cena 5.000 Kč

CESENATICO se nachází 20 km od Rimini - nejznámějších přímořských lázní na Jadranském pobřeží. Tato oblast je známá svými rozsáhlými písečnými plážemi pozvolna se svažujícími do moře a jedněmi z nejlepších klimatických podmínek Středozemního moře. Vhodné pro děti 5-13 let.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3