Tenisové kempy
Tenisový kemp Chorvatsko

Milí přátelé,

zcela výjimečně se podařily zajistit kurty na Istrii. Vypadli nějací Němci. Takže jedeme, pokud chcete jet také Vy, hlaste se co nejdříve. Počasí jako vždy zaručené.

 

Těší se Josef Kramoliš

chorvatsko_2018-page-0

 

 
Turecko 5.10.-15.10.2017

IX. Tenisový kemp v Turecku (5.10.-15.10.2017)

je již minulostí, nicméně krátké ohlédnutí a zhodnocení si určitě zaslouží. Celá výprava odlétala  po obědě z vídeňského letiště přímým letem do Antalye tentokráte s leteckou společností SUN EXPRES. Ty doby, kdy jsme v letadle něco i pojedli, tak ty jsou již v nenávratnu a tak nezbylo než si dát malý drink, nejlépe samozřejmě už před letem. To doprovod. Turecký partner Ismail i majitel hotelu Lonicera Resort (v tom jsme byli poprvé, dříve ve Word) nám vytvořili takové cenové podmínky, že jsme tentokráte mohli být v Turecku 10 nocí, celých a plných 9 dnů. Přiletěli jsme po dvou letech a zírali, co všechno se zde postavilo a vybudovalo. Neuvěřitelné! Z těchto 9 dnů pouze dva dny bylo pod mrakem jeden den zapršelo odpoledne a tak jsme si udělali volno.Další dny jako obvykle v tuto dobu slunečně s teplotou 26-28 stupňů a s teplotou vody rovněž kolem 25. tak to v tomto období v Turecku prostě je!

turecko_ab

Celý článek...
 
Tenisový kemp TURECKO

TENISOVÝ KEMP Č. 10, OPĚT V TURECKU !

Je připraven, více informací je v letáčku, opět skvělý hotel Lonicera WORLD, pro fajnšmekry Lonicera Spa Resort. Počasí jako vždy zaručené, voda 27 °C, vzduch 30 ve stínu. 10 nocí, přímé lety z Vídně a zpět, ceny letenek momentálně velmi příznivé, postupně budou stoupat. Kurty pro všechny ZDARMA !!!

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP / 9.6.-18.6.2017

Vážení přátelé,

vrátili jsme se z kempu pro registrované hráče z Chorvatska a všichni účastníci byli tak nadšení, že jsme se rozhodli uspořádat kemp pro neregistrované hráče, amatéry.       Nejlépe menší skupinky, dvojice atd.

S pozdravem

Josef kramoliš

předseda klubu

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP - JARO 2017

IX. tenisový kemp – tentokráte v Chorvatsku

Od 19.4. proběhl v pořadí již 9. tenisový kemp TK Radegast Rožnov a cestovní kanceláře Jokratour. Tentokráte v Chorvatsku a to zejména vzhledem k plánované délce i dopravní dostupnosti a s tím spojené i nižší finanční náročnosti.

foto_kemp_a

 

 

 

tenisov_kemp

Celý článek...
 
VIII. tenisový kemp v TURECKU
VIII. tenisový kemp v Turecku - opět paráda

turecko_7.10_web

7. října mnozí již nemohli dospat, rodiče balili ještě kufry, fóliovali, na nic nezapomnět. V 8:40 sraz na letišti v Mošnově, rozdělit míče do zavazadel a hurá k odbavení. Váhovým limitem prošli všichni, nakonec letadlo bylo téměř celé naše. Nezbytná bezpečnostní prohlídka opravdu pořádná, ono když za den odlétají v říjnu 2 letadla z Mošnova, tak se aktivita vyvinout musí. Pípají i ti co, absolutně nic nemají ani v kapse ani nikde jinde, boty dolů atd. Ale po pasové kontrole začíná pro některé rodiče 1. trénink v baru na hotelový All inclusiv, dva panáčky před odletem nikoho z dospělých nezabijí. Letadlo čekalo již od večera a tak odlétáme dokonce o 15 minut dříve.

Celý článek...
 
VIII. tenisové soustředění TURECKO 7.10.-17.10.2015

VIII. TENISOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ
* Kvalitní tenisová i kondiční příprava, relax po sezóně
* Odlet z Ostravy nebo Brna, přílet do Vídně
* Tentokráte 10 nocí !
* Nižší ceny oproti loňsku !
07.10. - 17.10.2015
lonicera_-_budova

HOTEL LONICERA WORLD****
http://www.lonicera.com.tr/ ALL INCLUSIVE

Celý článek...
 
VII. tenisové kemp TURECKO - jaro 2015

VII. TENISOVÝ KEMP v TURECKU


kastalia_5

POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ!

Kvalitní tenisová předsezónní příprava
Letecky z Vídně! Jen 6 dnů ze školy!

10.04. - 19.04. 2015 (9 nocí)

HOTEL CLUB KASTALIA****

ALL INCLUSIVE

www.clubkastalia.com.tr

Celý článek...
 
VI. tenisový kemp 2014 v TURECKU
6. tenisový kemp 2014 v TURECKU byl úžasný
lonicera_-_budova

Ve dnech 8.10. - 18.10 uspořádal tenisový klub Radegast ve spolupráci s cestovní kanceláří Jokratour v pořadí již 6.tenisový v Turecku. Celkem 59 účastníků se po náročné sezóně těšilo do sluníčka, kterého letos u nás popravdě moc nebylo. Děti se nemohly dočkat již tradičních společných radovánek na tobogánech, nádherného moře na skvělé pláži i společných kondičních tréninků a her. A také samozřejmě přípravy na tenisových dvorcích. No a rodiče relaxu a konečně i oddechu po sezóně plné nervů na turnajích.

Celý článek...
 
Již 6. tenisové soustředění v TURECKU
Již 6. turecké tenisové soustředění!!
8.10.-18.10.2014
lonicera_-_budova

Nechci předbíhat, ale těch 5 předchozích soustředění v Turecku mělo dle mého názoru vždy výbornou úroveň, organizaci tréninků i vůbec nasazení dětí - prostě skvělé. Díval jsem se na předpověď, těch loňských 9 dní bez mráčku letos nezažijeme, ale ani se v tom nedalo pořádně trénovat. Voda bude 27, písečná pláž, jsem zvědavý, kdo letos se odváží na padák nebo na banány. Půjdeme na delfíny a lachtany, to je jasné, to se musí vidět.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3