Závěrečný turnaj JOKRA TOUR baby tenis v Rožnově

 

Závěrečný turnaj JOKRA TOUR baby tenis v Rožnově

 

dscn4282 dscn4285

dscn4279

proběhl v Rožnově ve dnech 3.-.4. 4. 2017. Zúčastnilo se ho 25 kluků a 15 dívek, skvělá účast, která zejména u hochů potěšila.

 

 

Nejdříve se hrálo jako vždy ve skupinách, potom finálový pavouk i pavouk útěchy až o konečné umístění. Diplomy si odvezli všichni účastníci, děti odehrály pořádnou porci utkání a určitě se zabavily. Turnaj měl jako vždy spád, žádné dlouhé pauzy a tak rodiče nemuseli dlouho čekat. Výborné obědy (jako vždy skvělá zelňačka) i kuřecí plátky či rizoto od kuchařek dětem určitě chutnaly.

No a k těm výsledkům:

Vzestupnou formu posledních měsíců potvrdila mladší ze sester Slaměníkových z Přerova – Lucie (ročník 2009!) a celý turnaj vyhrála ve finále nad Viktorií Taxovou ze Vsetína. 3. místo získala Anička Ludvová z Nového Jičína po vítězství nad stále se lepšící Patricií Kocourkovou ze Vsetína.

Celkově celé Tour dotované cestovní kanceláří Jokratour vyhrála Ludvová těsně před Taxovou a Slaměníkovou.

Chlapců se sjelo opravdu velmi příjemný počet a tak bylo na hřištích rušno. Do finálového pavouka postoupilo 16 hráčů a pak začaly nelítostné boje. Vítězem se stal Daniel Rojíček, který se zúčastnil pouze dvou turnajů – 1. a posledního konaného vždy v Rožnově. Ve finále porazil po boji Marka Čecha z Prostějova, který přijel jen na závěrečný turnaj. V utkání o 3. místo porazil Daniel Hrbáč (Ostrava) Mirka Václavíka (Valašské Meziříčí). Nicméně tito dva se seřadili v celkovém pořadí TOUR za sebou na prvních dvou místech, 3. místo obsadil Mário Majc ze Zlína, čtvrtý byl stále se lepšící Jirka Petr. Že by nakonec následoval staršího bráchu či byl ještě lepší?

Děkuji všem za účasti, myslím si, že u nás mají turnaje spád, těm co se neumí ani omluvit před turnajem a systém ČTS jim to umožňuje, jen upozornění, že s takovým přístupem k tenisu to nikam nedotáhnete.

Josef Kramoliš