Jokra Baby Tenis TOUR byl zahájen

3.12.- 4.12. byl zahájen další ročník Jokra Baby Tenis TOUR

jokratour_baby_2016_001 jokratour_baby_2016_006

V rožnovské Synot Tip hall se po dva dny představilo 25 dívek a 14 hochů. Mezi dívkami je o tenis velký zájem, nemají totiž až tolik možností ke sportovnímu vyžití v jiných sportech, u chlapců je vidět velká konkurence týmových sportů.

Nejdříve se hrálo ve skupinách, první dva ze skupin postupovali do finalového pavouka, z dalších míst potom do soutěže útěchy. Dívky hrály v sobotu a kluci v neděli.

U dívek potvrdila roli favoritky Anička Ludvová z Nového Jičína když ve finalovém utkání porazila Victorii Taxovou ze Vsetína 4:2. V utkání o 3. místo ještě o rok mladší Lucie Slaměníková z Prostějova porazila Adélku Martinákovou 4:1.

V neděli, to již za mrazivého rána ale v příjemně vytopené hale turnaj rozehráli chlapci.

Ve finále zvítězil po velkém boji Daniel Rojíček (Frýdek Místek) nad o rok mladším Dominikem Dujkou z Brna 4:3. V utkání o 3. místo nedal šanci Mário Majc Jirkovi Petrovi z Trojanovic a porazil ho 4:1.

Hrála se všechna utkání až o konečné umístění a tak všichni obdrželi diplomy, poukázky na občerstvení dle vlastního výběru ve výši 40 Kč a nejlepší 3 z turnaje poháry.

Průběžné pořadí po 1. turnaji je uvedeno rovněž zde na webu.

Další turnaj se koná opět v Rožnově (Mladý tenista) 21. - 22.1. 2017.

Ing. Josef Kramoliš – ředitel turnaje