Skvělý úspěch baby tenistů TK Radegast

Několikaletá úspěšná série mladých tenistů tenisového klubu Radegast budí mezi tenisovými odborníky zaslouženou pozornost. V loňském roce mladí tenisté skončili třetí na mistrovství České republiky ve svatostánku českého tenisu v Praze na Štvanici a letos suverénně vyhráli základní skupinu krajského přeboru v baby tenise s možností postupu na Mistrovství České republiky.

Soupiska hráčů babytenisového družstva TK Radegast 2012

dokoupil_busta barton_copy kuban_busta dobesova_busta kajabova_busta mazanec_busta polasek_busta

Dokoupil          Bartoň              Kubáň               Dobešová          Kajabová          Mazanec           Polášek

Družstvo TK Radegast babytenis 2012 má nakročeno k vítězství

Pro letošní sezónu 2012 postavil tenisový oddíl TK Radegast kvalitní babytenisové družstvo (kategorie hráčů 2003, 2004).

Skvělý úspěch rožnovských mladých tenistů
skvl_spch_ronovskch_mladch_tenist

Fantastická několikaletá série „rožnovských tenisových dětí“ stále pokračuje a jejím letošním skvělým projevem je tentokráte vítězství družstva minitenisu – tedy dětí do 7 let, oddílu TK Radegast ve finále přeboru Severomoravského kraje v Přerově.

Vynikající výsledek tenistů TK Radegast na MČR v Praze
vynikajc_vsledek_tenist_tk_radegast_na_mr_v_praze

Fantastická několikaletá série „rožnovských tenisových dětí" stále pokračuje, když letos získaly v Praze v areálu I. Českého Lawn tenisového klubu v minitenise - tedy v kategorii dětí do 7 let, bronzové medaile. Turnaje, který se konal dne 28. 9.v Den české státnosti, děti napodobily svou bojovností a odhodlaností toho, jemuž je tento den vlastně zasvěcen, tedy krále Václava.